Rzeczywistość lepsza niż wyobrażenia

Nie potrafilibyśmy przekonać naszych klientów do idei Inteligentnych Domów, gdybyśmy sami nie wierzyli w jej słuszność. Któż z nas bowiem nie marzy o komfortowym, bezpiecznym i oszczędnym domu?

Spróbuj i Ty wyobrazić sobie, że gdy wchodzisz do domu włącza się przyjemne oświetlenie, zasuwają się rolety i zasłony, w głośnikach już słychać Twoją ulubioną muzykę. Nie musisz nerwowo ustawiać poziomu światła lamp w salonie, gdy zaskoczy Cię wizyta gości - wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby uruchomić odpowiedni dla nich klimat: „przyjęcie”, „romantyczna kolacja” czy „wieczór filmowy”.

Śpiesząc się rano do pracy nie myślisz o tym, czy zostawiłeś zapalone światło w sypialni. Po przekręceniu klucza w zamku włącza się system alarmowy, zamykają się rolety zewnętrzne, obniża się temperatura w pokojach, a niezgaszone lampy i sprzęt AV same się wyłączają. Po co zużywać tak cenną energię, skoro przez najbliższe godziny nie będzie Cię w domu? A gdyby woda z niedokręconego kranu miała zalać dom…? System automatycznie zamknie dopływ wody i zadzwoni na Twój telefon komórkowy.

Przyjemna wizja, prawda? A to dopiero początek. Możliwości Inteligentnego Domu są ograniczone jedynie przez naszą wyobraźnię. Każdy Twój pomysł, każdą potrzebę będziesz w stanie zrealizować dzięki Twojemu poczuciu smaku, Twojej wyobraźni i dzięki najnowszej technologii. O techniczne szczegóły projektu się nie martw – bierzemy to na siebie.

 

 

 

Chcesz wiedzieć więcej o nowoczesnych instalacjach? Zapisz się na darmowy poradnik.

imię e-mail jestem


  • Email
    Imię
    Jestem

    Akceptuję politykę prywatności!